Nic tak bardzo mnie nie motywuje jak Wasze zdanie o mojej pracy. Poniżej kilka z opinii Par Młodych, rodziców oraz osób indywidualnych, którym miałem zaszczyt robić zdjęcia. Dziękuję Wam za zaufanie oraz opinie, które sprawiły, że nieprzerwanie od kilku lat otrzymuję Certyfikat od portalu Wesele z Klasą.
Konstruktywna krytyka jest dla mnie również bardzo ważna. Dlatego zawsze słucham swoich klientów – to czego potrzebują i czego oczekują. Zawsze oferuję swoje propozycje, rozwiązania i pomysły ale to Wasze Ślubne Wspomnienia więc Wasze zdanie jest dla mnie najbardziej istotne. Jestem otwarty na wszelkie uwagi oraz propozycje.


Bardzo polecamy nasza opinia jaka najbardziej 100%, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, komunikatywność, wszystko na najwyższym poziomie. Zdjęcia i filmy perfekcja i z pomysłem, wart każdych pieniędzy ponieważ wspomnienia uwiecznione w taki sposób są bezcenne.
Jola i Tomek


Adam to nie tylko świetny profesjonalista z pasją, ale i cudowny, ciepły człowiek. W dniu ślubu służył dobrą radą, czuć było jego doświadczenie. Potrafił rozluźnić atmosferę, sprawiał, że czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie. Zawsze znajdował się z aparatem w odpowiednim miejscu i czasie. Podczas sesji ślubnej zdaliśmy się całkowicie na Adama, zna świetne miejsca, w których fotografuje, a stworzona przez niego atmosfera sprawia, że sesja staje się jeszcze jednym cudownym wspomnieniem. Jesteśmy zachwyceni efektami jego pracy, z dumą pokazujemy wszystkim nasz album i zdjęcia ślubne. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybrać fotografa, który uwieczni najpiękniejszy moment naszego życia wybór byłby oczywisty… Z całego serca polecamy Adama.
Karolina i Marcin


Adam, fotograf, przyjaciel…
Oboje z mężem wierzymy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie ma przypadków… Dowodem na to był wybór fotografa ślubnego czyli Adama 🙂
Urzekło nas Twoje zaangażowanie,profesjonalizm i pasja z jaką oddajesz się fotografowaniu. Współpraca z Tobą była nas przyjemnością, niezwykłym doświadczeniem i dała nam dużo radości 🙂 Byłeś obecny w najważniejszym dniu naszego życia. Uwieczniłeś ten dzień na zawsze.
Wspaniałe chwile w plenerze, wypełnione żartami i śmiechem dla rozluźnienia atmosfery, Twoje poczucie humoru a jednocześnie profesjonalizm. Myślę, że wspólnie udało nam się stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom, a owoce Twojej pracy podziwiamy w naszym albumie ślubnym… Jednak kim byłby mężczyzna bez cudownej kobiety u swego boku 🙂 Marzenka wspiera i wiernie pomaga mężowi w jego pasji i pracy. Niewidoczna ale jednak obecna. Oboje tworzą zgrany duet. DZIĘKUJEMY WAM KOCHANI z całego serducha i do następnej sesji 😉

Agnieszka i Piotr


Adam jest fenomenalnym fotografem, ma świetne podejście, ogromne doświadczenie i wspaniałe poczucie humoru. Ważne – jest otwarty na sugestie. Swoją osobą powoduje, że człowiek nie jest skrępowany i czuje się bardzo swobodnie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem za co oboje bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy. Sesja ciążowa… kwiecień 2018…
Agnieszka i Marcin


Więcej opinii na portalu Wesele z Klasą.