Zawsze staramy się aby stwarzać niepowtarzalny film weselny. Oczywiście ogólny schemat, tak jak w przypadku całej uroczystości, pozostaje ten sam. Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w USC lub kościele, pierwszy taniec, zabawa, tort, oczepiny itd… My natomiast mamy możliwość aby zawsze ten film był urozmaicony – na przykład ujęciami z drona lub ciepłymi kadrami z sesji. Życzenia od gości to również dobry i miły element całego filmu.

Film już po montażu ma około 90 minut. Naszym zdaniem jest to optymalna długość, gdzie nikt się nie znudzi, nie ma momentów przewijania do przodu i jednocześnie jest wystarczająco długi aby zawierał najważniejsze elementy uroczystości.

Filmy nagrywane są aparatami bezlusterkowymi firmy Sony, dźwięk – osobnym rejestratorem dźwięku. Oczywiście stabilizatory obrazu, statywy, slidery – nierozłączny sprzęt, którego używamy podczas realizacji materiału. Dodatkowe ujęcia z lotu ptaka są realizowane na sprzęcie DJI Phantom – jednak takie loty są możliwe tylko w ściśle określonych sytuacjach, więcej o nagrywaniu dronem tutaj. Oczywiście wszystko to w jakości FullHD.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do obejrzenia kilku zajawek filmowych. Szczegóły oraz bardziej obszerne materiały zawsze do obejrzenia na osobistym spotkaniu.