Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych oferujemy filmowanie dronem. Nawet krótki urywek uwieczniony z lotu ptaka bardzo uatrakcyjnia cały film i teledysk ślubny. Taka perspektywa dodaje dynamiki, jest alternatywą do ujęć wykonywanych z bliska i stanowi świetną pamiątkę nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla wszystkich zaproszonych gości.

Pragniemy uzyskać niepowtarzalne efekty, a elementami, które najczęściej filmujemy podczas uroczystości są:
– kościół;
– okoliczna panorama;
– wyjście Pary Młodej z kościoła;
– przyjazd Pary Młodej pod salę weselną;
– dodatkowe ujęcia podczas sesji w plenerze;
– inne wcześniej uzgodnione scenariusze;

Posiadamy niezbędne uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS) oraz ubezpieczenie (OC) – dokumenty, które są niezbędne podczas wykonywania lotów komercyjnych. Loty zawsze wykonujemy z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Przykładowe wykorzystanie ujęć z drona.

WAŻNE


Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Zlecenia zawsze muszą respektować przepisy prawa lotniczego oraz nie mogą narażać czyjegoś zdrowia lub mienia. Loty nie mogą być realizowane zatem w trudnych warunkach pogodowych (silny wiatr, opady deszczu, wyładowania atmosferyczne); w zakazanych strefach lotniczych; w przypadku nieudzielenia zgody na lot przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej; w przypadku wystąpienia przeszkód uniemożliwiających wykonanie bezpiecznego lotu. Dodatkowo w obszarach kontrolowanych potrzebne są stosowne pozwolenia. Wnioski o zgodę na lot składa się 3-5 dni przed planowanymi lotami.